Nietrzeźwa 27-latka doprowadziła do wypadku, nie miała uprawnień.

Wczoraj wieczorem na trasie Malewszczyzna – Józefów Roztoczański doszło do wypadku, w wyniku którego do szpitala trafiły trzy osoby. Kierująca pojazdem była nietrzeźwa, nie posiadała również uprawnień do kierowania.

 Do wypadku doszło w sobotę około godziny 20 na trasie pomiędzy miejscowościami Malewszczyzna i Józefów Roztoczański. Policjanci ustalili wstępnie, że pojazdem marki Audi podróżowały trzy osoby, a za kierownicą siedziała 27-letnia mieszkanka gminy Krasnobród.

Na zakręcie, kobieta straciła panowanie nad samochodem. Pojazd zjechał do rowu, uderzył w drzewo, a następnie dachował. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe przy użyciu specjalistycznego sprzętu wydostały uwięzioną w pojeździe kierującą.

Jeden z pasażerów, 26-letni mieszkaniec gminy Józefów, przy pomocy świadków opuścił pojazd, zaś drugi pasażer 46-letni mieszkaniec tej samej gminy, chwilę po zdarzeniu uciekł do lasu. Po sprawdzeniu kompleksu leśnego, policjanci natrafili na mężczyznę, który uskarżał się na bóle klatki piersiowej. Kierująca i obaj pasażerowie zostali przetransportowani do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że 27-latka była nietrzeźwa. Miała w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. W podobnym stanie znajdował 26-letni pasażer. Z uwagi na obrażenia, od drugiego z pasażerów pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci ustalili, że kierująca pojazdem nie posiada uprawnień do kierowania, a z kolei 46-latek posiada zakaz kierowania pojazdami do kwietnia 2019 roku. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

źródło: http://www.lublin112.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *