Rajd Rowerowy Green Velo.

Ostatniego dnia września na Rynku w Tomaszowie Lubelskim rozpocznie się Rajd Rowerowy Green Velo. Chętni mogą się już zapisywać.
Organizatorem rajdu jest Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Cykliści, którzy podejmą się wyzwania, będą mieli do przejechania ok. 123-kilometrową trasę biegnącą przez malowniczy region Roztocza – z Tomaszowa Lubelskiego przez Rebizanty, Józefów, Górniki, Krasnobród, Bondyrz, Zwierzyniec, Szczebrzeszyn i Siedliska do Zamościa. Żeby mieć czas na spokojne delektowanie się pięknem przyrody, imprezę zaplanowano na dwa dni z noclegiem w Krasnobrodzie w ośrodku „Leśny Raj”.
Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest przesłanie do 25 września na adres mailowy info@lrot.pl uzupełnionej karty zgłoszeniowej. Ci, którzy zdecydują się na wyjazd, w wolnej chwili będą mogli dostarczyć kartę osobiście do punktu rejestracyjnego rajdu na tomaszowskim rynku, o ile będą jeszcze wolne miejsca. W rajdzie może wziąć udział 100 osób.
Udział w rowerowej przygodzie jest bezpłatny. Istnieje możliwość skorzystania z płatnego transportu wraz z rowerem z Lublina do Tomaszowa Lubelskiego oraz z Zamościa do Lublina. Cena transportu zostanie podana po określeniu liczby chętnych.

za : http://www.dziennikwschodni.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *