Zaginął mężczyzna, mieszkaniec Wólki Husińskiej.

Policja poszukuje zaginionego 79-latka, który wczoraj około godziny 15.00 wyszedł z domu w miejscowości Wólka Husińska i dotąd nie wrócił. Mężczyzna ma zaniki pamięci i może potrzebować pomocy. Rysopis zaginionego podaje Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
W poszukiwania włączyło się wiele służb, a także sąsiedzi zaginionego.
Informacje na temat zaginionego 79-latka można zgłaszać pod numerem telefonów alarmowych 997 lub 112.

 wiecej informacji >>>>>>

Policję zaalarmowała we wtorek ok. godz. 15 córka mężczyzny. Powiedziała, że jej tata wyszedł z domu i nie wiadomo, dokąd się udał. Podkreślała, że starszy pan miewa zaniki pamięci, stroni od ludzi i nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji.

Od tamtego momentu trwają poszukiwania mężczyzny. Stale jest w nie zaangażowanych ponad 100 osób. To policjanci z Zamościa, ale również Tomaszowa Lubelskiego, ponadto strażacy i strażnicy graniczni, a także mieszkańcy Wólki Husińskiej i okolicznych wiosek.

– W użyciu są noktowizory, kamera termowizyjna, dzisiaj przestał padać śnieg dlatego w użyciu jest również dron. Osoby biorące udział w poszukiwaniach sprawdzają tereny miejscowości Wólka Husińska i pobliskich wsi oraz kompleksy leśne i polne, jednak do chwili obecnej nie jest znane miejsce pobytu mężczyzny – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Kiedy 79-latek wychodził z domu, miał na sobie zimową, czarną kurtkę do pasa, flanelową koszulę w czarno-białą kratę, dresowe, cienkie, szare spodnie oraz zimowy czarny kaszkiet. Na nogach miał granatowe klapki i szare skarpetki.

– Działania poszukiwawcze wciąż trwają, jeżeli ktoś widział mężczyznę wzrostu ok. 160 cm, otyłej budowy ciała (waga ok. 95 kg.)roszony jest o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji – apeluje policjantka..

źródło:

http://www.kronikatygodnia.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *