4 myśli nt. „Relacja z obrad XXXIV sesji Rady Miejskiej w Krasnobrodzie 26.03.2018 r.

  1. Brawo,brawo PANOWIE RADNI – okazało się ,że ,, król ‚jest nagi jak brakuje ,,naszych ‚ na sesji. Zastraszanie rady przez z-cę BURMISTRZA jakie zostaną podjęte cięcia w budżecie gminy przez ,,władzę ” jest karygodne . [ art.212 kk ] To RADA MIEJSKA decyduje o kształcie i zmianach w budżecie.

  2. Panie Burmistrzu zachęcam do zapoznania się z zachowaniem Pana zastępcy na sesji,który swoim zachowaniem przynosi wstyd Panu jako Pana zastępca. Straszenie radnych i mieszkańców ciemnościami na ulicach ,katastrofą gminy nie licuje z pełnioną funkcją i jego niekompetencją . Pozwolę sobie wskazać skąd wziąć pieniądze : Dochód sekretarza za pracę w Urzędzie to 78197 zł. x cztery lata =312788 zł. Dochód zastępcy 87516 zł. x cztery lata =350064 zł.(dane z oświadczeń majątkowych za 2016 r.) plus podatki od wynagrodzeń tyle nas podatników kosztują i w niczym Panu i Gminie nie pomogli mimo że są już 16 lat na szczytach władzy w gminie . Gratuluję radnym że nie zeszli do poziomu Pana zastępcy. Cz nasza gmina może funkcjonować jedynie na obligacjach jeżeli tak to gratuluję doradców.

  3. Panowie Radni jesteście organem ustawodawczym na szczeblu gminnym , natomiast Burmistrz jest organem wykonawczym. Gośćmi zaproszonymi są pracownicy gminy, szkół i innych instytucji , sołtysi . Oglądając to co się dzieje na sesjach to porażka i wstyd dla Krasnobrodu . Pan zastępca sam stanowi organ ustawodawczy a przecież jest gościem . Pan przewodniczący zamyka mieszkańcom buzię bo przeznacza 5 min na wypowiedź, 7 radnych też nie patrzy na ludzi tylko głosuje wg porządku obrad który opracował sekretarz a zastępcy pozwala krzyczeć na radnych, straszyć – bez limitu czasowego. WSTYD !!!!!

  4. Widzimy kto kieruje tą gminą kto podpisuje kwity .Gratulacje dla tych radnych co nie są marionetkami władzy i maja własne zdanie a dla pozostałych po rybce z oczka zastępcy .Pnie zastępco więcej pokory mniej buty bo WSTYD Ludzie patrzą kadencja się kończy pora pakować plecaki tylko tym razem dokąd //morze ktoś przygarnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *