Listy kandydatów do Rady Miejskiej w Krasnobrodzie. Wybory 2018.

Okręgi wyborcze i granice

Okręg Granice

Nr 1. Miasto Krasnobród ulice: Kościuszki, Leśna, Łastowieckiego, Plac Siekluckiego, Sikorskiego, Powstańców Styczniowych, Św. Rocha, Targowa, Wczasowa, Zapiasek.
Nr 2. Miasto Krasnobród ulice: 3 Maja, Andersa, Cicha, Gietki, Mickiewicza, Mostowa, Nadrzeczna, Rynek, Szkolna, Wolności.
Nr 3. Miasto Krasnobród ulice: Lelewela, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Sołectwo Szur, Spokojna od Nr 19 do Nr 25 (numery nieparzyste) i od Nr 22 do Nr 56 (numery parzyste).
Nr 4. Sołectwo Grabnik, Sołectwo Nowa Wieś, Miasto Krasnobród ulice: Młyńska, Partyzantów, Zamojska.
Nr 5. Miasto Krasnobród ulice: Fiołkowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kwiatowa, Liliowa, Różana, Sanatoryjna, Wiśniowa.
Nr 6. Miasto Krasnobród ulice: Aleja Najświętszej Marii Panny, Królowej Marysieńki, Łąkowa, Słoneczna, Sobieskiego; Podklasztor ulice: Aleja Najświętszej Marii Panny, Tomaszowska i Turzyniec.
Nr 7. Miasto Krasnobród ulice: Dominikańska, Konopnickiej, Spokojna od Nr 1 do Nr 15 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 20 (numery parzyste), Tomaszowska; sołectwo Majdan Wielki ulice: Borki i Tomaszowska, Podklasztor ulica Konopnickiej.
Nr 8. Sołectwo Dominikanówka.
Nr 9. Sołectwo Hutków.
Nr 10. Sołectwa: Hutki, Kaczórki.
Nr 11. Sołectwa: Hucisko, Malewszczyzna, Potok-Senderki, Stara Huta.
Nr 12. Sołectwo Wólka Husińska.
Nr 13. Sołectwo Zielone.
Nr 14. Sołectwo Majdan Mały, Sołectwo Majdan Wielki: od Nr 1 do Nr 83 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 120 (numery parzyste).
Nr 15. Sołectwo Majdan Wielki: od Nr 85 (numery nieparzyste) do końca i od Nr 122 (numery parzyste) do końca.

https://wybory2018.pkw.gov.pl

Listy kandydatów do Rady Miejskiej w Krasnobrodzie.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
1.SACHAJKO Piotr
2.MICHALSKI Zbigniew Piotr
3.WYROSTKIEWICZ Roland Tadeusz
4.CIOS-MAIROT Radosław Mariusz
5.ROCZKOWSKA Aleksandra Zofia
6.BOREK Bernadeta Teresa
7.MIERZWA Maria Grażyna
8.DWORNICZAK Tomasz
9. KUDEŁKA Mirosław Julian
10. PRZYTUŁA Jacek
11.WĘCŁAK Jerzy
12.DZIURA Mieczysław
13.SKÓRA Dorota
14.KOPCZYŃSKI Jan
15.BUCZAK Justyna Paulina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
1.WYSZYŃSKI Krzysztof Wojciech
2.UMIŃSKI Gabriel Marian
3.SZARLEJ Jadwiga Władysława
4.HEJZNER Stanisław Konstanty
5.ŁASOCHA Jan August
6.KAPUŚNIAK Józef Władysław
7.ROCZKOWSKI Zygmunt
8.SKOWROŃSKI Bogdan
9.BARGIEL Janusz Andrzej
10.RENKA Bernard
11.OLINKIEWICZ Leszek Konrad
12.KOSTRUBIEC Jan
13.DĄBROWSKI Marian Wiesław
14.BIŃCZYK Krzysztof
15.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
1.SPRĘŻYNA Jarosław Mariusz
2.WRYSZCZ Józef Mirosław
3.TRUSZKOWSKA Barbara Zdzisława
4.DOBRUT Małgorzata Ewa
5.ZDYBEL Wojciech Krzysztof
6.LALIK Jan
7.KORGA Jerzy
8.KUSTRA Piotr
9.ZUB Sylwester
10.SZKAŁUBA Anna Maria
11.KUSIAK Andrzej
12.BURDA Paweł
13.MAZUREK Krzysztof Edward
14.GROMEK Małgorzata Katarzyna
15.UJMA Andrzej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
1.NOWOSIELECKI Sławomir Dariusz
2.
3.DROŹDZIEL Andrzej Jan
4.NAWÓJ Dariusz Mirosław
5.ŻURAKOWSKI Wojciech Tomasz
6.KORZENIOWSKI Ryszard
7.PRZYTUŁA Mirosław Stanisław
8.CISEK Kamil
9.GĘŚLA Krzysztof
10.FILA Wiesław Bogdan
11.CZAPLA Piotr Jerzy
12.
13.
14.MAZUR Sławomir Benon
15.NAJDA Wiesław Adam

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPORT DLA WSZYSTKICH
1.
2.
3.MIELNICZEK Kazimierz
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.

KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
1.
2
3.
4.
5.
6.
7.
8.KAWKA Radosław
9.
10.
11.GRABIAS-GONTARZ Magdalena
12.
13.
14.
15.

Źródło: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/062004#geo_committee_stat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *