Przekazanie placu budowy drogi Maciejówka – Kalinowice. 10.10.2018 r.

Informujemy, że w dniu dzisiejszym przekazano plac budowy Wykonawcy zadania dot. przebudowy drogi powiatowej nr 3247L relacji dr. kr. 17 – Pniówek – Suchowola – Maciejówka, realizowanego z dofinansowaniem Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Wykonawcą robót będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zamościu. 
Zakres rzeczowy zadania obejmuje: przebudowę drogi powiatowej dł. 19,2 km oraz przebudowę mostu na rzece Łabuńka w miejscowości Pniówek. Przedsięwzięcie przebiega przez teren trzech gmin: Zamościa, Adamowa, Krasnobrodu, które zobowiązały się partycypować w kosztach.
Wartość robót drogowych wyniesie około 20,9 mln złotych.
Inwestycja realizowana będzie w latach 2018-2019.
Zadanie jest częścią wspólnego projektu pn. „Wygodniej, szybciej, bezpieczniej” poprawa spójności komunikacyjnej województwa lubelskiego poprzez budowę i przebudowę dróg powiatowych usprawniających dostępność komunikacyjną do regionalnych i subregionalnych centrów rozwoju w ramach RPO WL 2014-2020, realizowanego przez powiaty województwa lubelskiego.
źródło;www.powiatzamojski.pl

nagranie i zdjęcia dzięki uprzejmości P. Sławomira Mazura.

Galeria zdjęć

zobacz więcej >>>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *