Ostatni termin wydawania żywności.


Prezes Stowarzyszenie „ACH ZIELONE” Pan Tomasz Skóra informuję, że w ramach uzyskania wsparcia z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 dla 1183 najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Krasnobród.
Zgodnie z wytycznymi pomoc w ramach Programu Operacyjnego Pomoc jest kierowana do osób, które z powodu trudnej sytuacji i niskich dochodów nie są w stanie zapewnić sobie odpowiedniego posiłku.

Osoby , które jeszcze nie zgłosiły się po odbiór żywności proszone są o zgłoszenie się do świetlicy OSP Majdan Wielki dnia :

25 maja 2019 r . /sobota/ – godz. 09.00-12.00
Jest to ostatni termin.

Rozdawaniem produktów żywnościowych zajmie się „Ach Zielone” Stowarzyszenie na rzecz rozwoju miejscowości Zielone I Okolic.
Podkreślamy, iż podstawą wydania żywności jest okazanie dowodu tożsamości

Tomasz Skóra
PREZES ZARZĄDU

krasnobludekTroszkę to dziwne , że dla niektórych mieszkańców /ponad 30 osób/ trzeba aż trzech terminów na pobranie żywności. A może oni nie potrzebują tej żywności?

3 thoughts on “Ostatni termin wydawania żywności.

  1. Z tego, co wiem to zadaniem MOPSu jest wydanie skierowania na otrzymanie bezpłatnej żywności. A nie na kontrolowanie dlaczego ktoś jej nie odebrał.

  2. Oczywiście ,że MOPS wydaje tylko skierowania ale czy na pewno właściwym osobom? Jeżeli ktoś /ponad 30 osób/ nie odbiera tak długo to czy potrzebuje tej pomocy?

  3. wystarczy zobaczyć jakimi autami przyjeżdżają niektórzy po odbiór „pomocy żywnościowej ” i będziecie mieli odpowiedź na większość pytań. MOPS nie ma możliwości aby zweryfikować dochody a wiele osób ukrywa je. Jest tak, że Ci którzy powinni otrzymać pomoc z różnych przyczyn jej nie otrzymują. Trzeba o nich zadbać a nie dawać wszystkim, często bardzo dobrze sytuowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *