3 myśli nt. „Relacja z XXIV nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Krasnobrodzie. 16.02.2016 r.

  1. Obiektywnym okiem. Panowie Radni głosujący przeciw przyjęciu uchwały myślą perspektywicznie .Szacunek dla Radnych przede wszystkim za cywilną odwagę i mądrość. Państwu Radnym głosującym za przyjęciem uchwały w moim i nie tylko w moim odczuciu zabrakło wyobraźni .Czas pokaże jak to wszyscy nauczyciele będą mieli pracę ,o czym zapewniał niejednokrotnie Pan Burmistrz z Radnymi i Panią Inspektor ds.szkolnictwa. Czas pokaże jak te wszystkie zapewnienia będą realizowane i jaka będzie ta świetlana przyszłość . Słysząc dyskusje wśród mieszkańców Krasnobrodu wnioskuję , że wszyscy z zainteresowaniem będą śledzić przebieg dalszych wydarzeń.

  2. Obiektywizm w/g SJP, to przedstawianie i ocenianie czegoś w sposób zgodny ze stanem faktycznym, niezależnie od własnych opinii, uczuć i interesów. Czytając powyższą wypowiedź, trudno się oprzeć wrażeniu, że ten „obiektywizm” jakoś tak w jedną stronę działa. Szkoda, że wszyscy, których kwestia dotyczy nie potrafią stanąć ponad podziałami i dogadać się i postawić się w „butach” tej drugiej strony. Łatwo się szafuje słowami, kiedy kwestia cie nie dotyczy. Szkoda też, ze w takich sytuacjach ludzie tak naprawde pokazują czym kierują sie w życiu. Taka smutna polska rzeczywistośc.

  3. Prawda obroni się sama .Oliwa sprawiedliwa , to czas pokaże komu i o co tak naprawdę w tym wszystkim chodziło , tak niezależnie od własnych interesów. W dzisiejszych czasach , proszę mi wierzyć, mało komu żyje się bezproblemowo, oby więc wszystko co związane jest z reformą , dla wszystkich których dotyczy, było jak najmniej dotkliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *