XXVII Przegląd Orkiestr Dętych. Krasnobród 23.07.2017 r.

W dniach 21 -23.07.2017 r. odbyły się Dni Krasnobrodu , którego organizatorami byli : Burmistrz Krasnobrodu i Krasnobrodzki Dom Kultury.
23 lipca 2017 r. , pod honorowym patronatem starosty zamojskiego Henryka Mateja , zorganizowano XXVII Przegląd Orkiestr Dętych.
Impreza wspólfinansowana była ze środków budżetu powiatu zamojskiego.
W przeglądzie uczestniczyły orkiestry: Krasnobrodzka Orkiestra Dęta , Orkiestra Dęta OSP z Tomaszowa Lubelskiego, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sitna , Orkiestra OSP z Polichny , Orkiestra Dęta z Zaburza, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Ulan Majoratu , Gminna Orkiestra Dęta z Rejowca , Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzycach.

Prezentacja multimedialna

Podczas nagrywania przeglądu wystąpiły problemy z kartą pamięci kamery. Nie udało mi się odzyskać pierwszego pliku nagrania. Na pliku tym zarejestrowany był przemarsz 4 orkiestr.
Dlatego do początkowych scen nagrania dodałem kilkanaście zdjęć., które uzupełniły brakującą całość. Od chwili przemarszu orkiestry z Zaburza , do końca,
nagrania dokonałem w całości.
Za te nieprzewidziane kłopoty , serdecznie przepraszam.

Jedna myśl nt. „XXVII Przegląd Orkiestr Dętych. Krasnobród 23.07.2017 r.

  1. Podczas występu orkiestry dętej z Polichna wjechała grupa „warczących” motocyklistów. Ten „najazd” był zlekceważeniem grającej orkiestry.
    Huk motorów podczas występu zaskoczył słuchających , jak i wykonawców. Jakoś nie znalazłem w programie Dni Krasnobrodu tego „najazdu”
    Panie Starosto ,może Pan jako organizator , coś na ten temat wie.
    Wcale bym się nie zdziwił , gdyby orkiestra z Polichna więcej nie zagrała w Krasnobrodzie. Zlekceważono wszystkie orkiestry.
    Kompromitacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *